Zo 5 januari 2020: Nieuwjaarsrondje op de fiets | excursie

Op de zondag van het eerste weekend van 2020 gaan we op de fiets in de eigen regio op zoek naar nieuwe soorten voor de nieuwe jaarlijst.
We beginnen om 9.30 uur in Frankendael (waar we misschien onze eerste Goudhaantjes zien) en gaan door naar de Nieuwe Ooster.
Afhankelijk of op IJburg nog leuke soorten zitten fietsen we daar eerst heen en anders door het Diemerpark, langs de Vijfhoek en over de dijk richting Muiden waar leuke watervogels te verwachten zijn, waarvan je de meeste alleen in de winter kunt zien.
Als er genoeg animo is kunnen we daarna eventueel nog door richting Weesp, langs de Aetsveldsche Polder en naar de oude begraafplaats Landscroon.
Onze gids deze dag is Arthur Lammertse.
Verzamelen om 9.30 uur met de fiets bij Frankendael, de ingang naast Huize Frankendael aan de Middenweg.
Aanmelden bij: miekekranstauber@hetnet.nl

Dit bericht is geplaatst in excursies. Bookmark de permalink.